Drugie oblicze (The Place Beyond the Pines)

Drugie oblicze (The Place Beyond the Pines) 4.43/5 (88.57%) 14 votes

 Premiera: 24 maj 2013

drugie_oblicze

Drugie oblicze trailer o opis filmu

Produkcja, Gatunek: USA; Kryminał, Dramat
Czas Trwania: 2:20min
Dystrybucja: Monolith Films
Reżyseria: Derek Cianfrance
Obsada: Ryan Gosling, Bradley Cooper, Eva Mendes, Ben Mendelsohn, Bruce Greenwood, Rose Byrne, Dane DeHaan, Ray Liotta

 

Wartka akcja. Szalone pościgi. Szybkie zwroty akcji. – tak najkrócej można by opisać tę amerykańską produkcję, która z pewnością zadowoli gusta wszystkich miłośników kina akcji.

Historia przedstawia losy motocyklowego kaskadera Luke’a, który pracuje w wędrownej trupie prezentując swoje nieprzeciętne umiejętności. Mężczyznę cechuje pociąg do ryzykownych gier i zachowań. Poza tym Luke to facet, który lubi gdy w jego życiu coś się dzieje. Nie gardzi więc żadną okazją, która stawia przed nim nowe wyzwania. Któregoś dnia Luke dowiaduje się, że zostanie ojcem. Jego dziewczyna Romina jest bowiem w ciąży. Niedługo po tym, na świecie pojawia się ich synek a wraz z nim problemy – także finansowe. Luke staje więc na wysokości zadania i postanawia zapewnić swojej rodzinie godziwe życie. Idzie do dodatkowej pracy, która mimo starań, nie stanowi jednak rozwiązania problemów finansowych. Wtedy Luke postanawia wkroczyć w konflikt z prawem. Zaczyna więc napadać na banki i je rabować. Sprytnym złodziejem, zaczynają interesować się więc organa ścigania, z młodym policjantem Avery’m Cross’em. Nasi bohaterowie zostają skazani na swoje towarzystwo. Rozpoczyna się więc niebezpieczny pościg pomiędzy policją a złodziejem – kaskaderem. Jak zakończy się ta pełna emocji i napięcia akcja? Kto zwycięży i po czyjej stronie stanie prawo? Jaki będzie w tym udział skorumpowanego detektywa? – tego wszystkiego dowiecie się odwiedzając kina już niebawem bo 24 maja b.r.
Obraz filmu Drugie Oblicze został tak skonstruowany, by poruszać, zaciekawiać i nie pozwolić o sobie zapomnieć. Wyróżniają go: kapitalne zdjęcia, doskonale dobrana muzyka budująca napięcie oraz perfekcyjnie przemyślany, pod każdym względem montaż.

 Widzowie za oceanem mieli już przyjemność poznać drugie oblicze Luke’a – film miał już swoją premierę w USA w marcu ubiegłego roku i niestety dopiero teraz pojawia się w polskich kinach.

 

Obejrzyj zwiastun drugie oblicze 2013

tytuł oryginalny The Place Beyond the Pines

Drugie oblicze (The Place Beyond the Pines) – Zwiastun PL (HD) w kinach od 24.05.2013!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>