Drugie oblicze (The Place Beyond the Pines)

Drugie oblicze (The Place Beyond the Pines)
4.43 (88.57%) 14 votes

 Premiera: 24 maj 2013

drugie_oblicze

Drugie oblicze trailer o opis filmu

Produkcja, Gatunek: USA; Kryminał, Dramat
Czas Trwania: 2:20min
Dystrybucja: Monolith Films
Reżyseria: Derek Cianfrance
Obsada: Ryan Gosling, Bradley Cooper, Eva Mendes, Ben Mendelsohn, Bruce Greenwood, Rose Byrne, Dane DeHaan, Ray Liotta

 

Wartka akcja. Szalone pościgi. Szybkie zwroty akcji. – tak najkrócej można by opisać tę amerykańską produkcję, która z pewnością zadowoli gusta wszystkich miłośników kina akcji.

Historia przedstawia losy motocyklowego kaskadera Luke’a, który pracuje w wędrownej trupie prezentując swoje nieprzeciętne umiejętności. Mężczyznę cechuje pociąg do ryzykownych gier i zachowań. Poza tym Luke to facet, który lubi gdy w jego życiu coś się dzieje. Nie gardzi więc żadną okazją, która stawia przed nim nowe wyzwania. Któregoś dnia Luke dowiaduje się, że zostanie ojcem. Jego dziewczyna Romina jest bowiem w ciąży. Niedługo po tym, na świecie pojawia się ich synek a wraz z nim problemy – także finansowe. Luke staje więc na wysokości zadania i postanawia zapewnić swojej rodzinie godziwe życie. Idzie do dodatkowej pracy, która mimo starań, nie stanowi jednak rozwiązania problemów finansowych. Wtedy Luke postanawia wkroczyć w konflikt z prawem. Zaczyna więc napadać na banki i je rabować. Sprytnym złodziejem, zaczynają interesować się więc organa ścigania, z młodym policjantem Avery’m Cross’em. Nasi bohaterowie zostają skazani na swoje towarzystwo. Rozpoczyna się więc niebezpieczny pościg pomiędzy policją a złodziejem – kaskaderem. Jak zakończy się ta pełna emocji i napięcia akcja? Kto zwycięży i po czyjej stronie stanie prawo? Jaki będzie w tym udział skorumpowanego detektywa? – tego wszystkiego dowiecie się odwiedzając kina już niebawem bo 24 maja b.r.
Obraz filmu Drugie Oblicze został tak skonstruowany, by poruszać, zaciekawiać i nie pozwolić o sobie zapomnieć. Wyróżniają go: kapitalne zdjęcia, doskonale dobrana muzyka budująca napięcie oraz perfekcyjnie przemyślany, pod każdym względem montaż.

 Widzowie za oceanem mieli już przyjemność poznać drugie oblicze Luke’a – film miał już swoją premierę w USA w marcu ubiegłego roku i niestety dopiero teraz pojawia się w polskich kinach.

 

Obejrzyj zwiastun drugie oblicze 2013

tytuł oryginalny The Place Beyond the Pines

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *