Jedz, módl się, kochaj

Jedz, módl się, kochaj
4.5 (90%) 2 votes

Premiera: 1 października 2010

jedz módl się kochaj zwiastun filmu

Tytuł Oryginalny: Eat Pray Love

Produkcja, Gatunek: USA, 2010 / dramat

Czas Trwania: 133 min

Dystrybucja: UIP

Reżyseria: Ryan Murphy

Obsada: Julia Roberts, James Franco, Javier Bardem, Billy Crudup, Richard Jenkins

Jedz, módl się, kochaj to obraz na podstawie bestsellerowego opowiadania Elizabeth Gilbert, znanej pod polskim tytułem „Jedz, módl się, kochaj”. Reżyser wykazał się nie lada umiejętnościami, przekształcając książkę w doskonały filmowy obraz. Doborowa obsada z Julią Roberts i Javierem Bardemem. Film opowiada historię Elizabeth Gilbert jest typową amerykanką w średnim wieku, która mając męża, duży apartament oraz domek wypoczynkowy starała się zajść w ciążę. 

 

Wtedy zrozumiała, że jej dotychczasowe życie nie było do końca takie jak chciała. Po  trwającej kilka lat sprawie rozwodowej oraz po rozpadzie kolejnego – jak się okazuje – toksycznego związku, jest psychicznie i fizycznie wyczerpana. Wyruszyła w podróż w

poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Film jest historią wielkiej podróży, której początek leży u podstaw ogromnej tragedii, a która z założenia musi przynieść ukojenie i zakończyć się pomyślnie. Film przesiąknięty jest egzotycznymi klimatami przygody i podróży, w których to główna bohaterka poszukuje siebie oraz swego szczęścia.

zwiastun Jedz, módl się, kochaj:

(trailer napisy polskie)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *