Kochałem ją

Kochałem ją
5 (100%) 1 vote

Premiera: 24 września 2010

Tytuł orginalny: Je l’amais

Produkcja.Gatunek: Belgia, Francja, Włochy, 2009 / dramat, romans

Czas Trwania: 99 min

Dystrybucja: Vivarto

Reżyseria: Zabou Breitman

Obsada: Daniel Auteuil, Marie-Josee Croze, Florence Loiret, Christiane Millet

Ekranizacja bestsellerowej powieści Anny Gavaldy. Pierre (Daniel Auteuil) –jest typowym Francuzem, który prowadzi podwójne życie. Nieoficjalnie skrywa pewną tajemnicę, ale na co dzień jest kochającym mężem i przykładnym ojcem dwojga dzieci. Kocha swoją żonę, nie jest to małżeństwo z wygody czy rozsądku, ale tak naprawdę to Mathilde jest jego prawdziwą miłością – kobieta dla której gotów jest na największe szaleństwa. Ale czy na pewno nikt nie wie o jego związku z Mathilde?

zwiastun Kochałem Ją (trailer oficjalny)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

3 myśli nt. „Kochałem ją”

 1. Film opowiada historie trudnej miłości. A trudnej ponieważ główny bohater nie potrafi wybrać pomiędzy kobietą którą szczerze pokochał a żoną z którą już nie łączy go żadne uczucie ale łączą go dorastające dzieci. Film pozostaje długo w pamięci ponieważ odbiorca również zastanawia się co by zrobił gdyby nagle znalazł się na miejscu bohatera. Szczerze mówiąc to ja osobiście nigdy nie chciałabym być postawiona przed takim wyborem. Polecam bo to na prawde ciekawa historia.

  (0/5)0

 2. Historia wydaje się być sztampowa, ale tak nie jest. @Domi ma rację, reżyser w niesamowity sposób pokazał jak ciężka jest to sytuacja. Widz może wczuć się w rolę głównego bohatera; zadaje sobie pytanie, co on by zrobił na jego miejscu, czy wybrać prawdziwą miłość i zrezygnować z całego, wygodnego modelu jaki do tej pory się stworzyło.

  Niestety, myślę, że wielu z nas wybrałoby właśnie małżeństwo. Może to jest tchórzostwo?

  (0/5)0

 3. Reżyserka – jak dla mnie – jednoznacznie ocenia postępowanie Pierre’a – wyszedł z niego tchórz, który wolał pozostać przy niekochanej żonie niż dać się ponieść prawdziwemu uczuciu. Czy jest to jednak tchórzostwo czy rozwaga? Pozostał przy żonie, ale również dzieciach. Jego syn postąpił inaczej i również nie była to prosta sytuacja.

  (0/5)0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *