Kochałem ją

Kochałem ją 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Premiera: 24 września 2010

Tytuł orginalny: Je l’amais

Produkcja.Gatunek: Belgia, Francja, Włochy, 2009 / dramat, romans

Czas Trwania: 99 min

Dystrybucja: Vivarto

Reżyseria: Zabou Breitman

Obsada: Daniel Auteuil, Marie-Josee Croze, Florence Loiret, Christiane Millet

Ekranizacja bestsellerowej powieści Anny Gavaldy. Pierre (Daniel Auteuil) –jest typowym Francuzem, który prowadzi podwójne życie. Nieoficjalnie skrywa pewną tajemnicę, ale na co dzień jest kochającym mężem i przykładnym ojcem dwojga dzieci. Kocha swoją żonę, nie jest to małżeństwo z wygody czy rozsądku, ale tak naprawdę to Mathilde jest jego prawdziwą miłością – kobieta dla której gotów jest na największe szaleństwa. Ale czy na pewno nikt nie wie o jego związku z Mathilde?

zwiastun Kochałem Ją (trailer oficjalny)

Kochałem ją / Je l'aimais (2009) trailer PL

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.

Comments

 1. On Październik 16, 2010 domi says:

  Film opowiada historie trudnej miłości. A trudnej ponieważ główny bohater nie potrafi wybrać pomiędzy kobietą którą szczerze pokochał a żoną z którą już nie łączy go żadne uczucie ale łączą go dorastające dzieci. Film pozostaje długo w pamięci ponieważ odbiorca również zastanawia się co by zrobił gdyby nagle znalazł się na miejscu bohatera. Szczerze mówiąc to ja osobiście nigdy nie chciałabym być postawiona przed takim wyborem. Polecam bo to na prawde ciekawa historia.

  (0/5)0

 2. On Październik 17, 2010 mroffka says:

  Historia wydaje się być sztampowa, ale tak nie jest. @Domi ma rację, reżyser w niesamowity sposób pokazał jak ciężka jest to sytuacja. Widz może wczuć się w rolę głównego bohatera; zadaje sobie pytanie, co on by zrobił na jego miejscu, czy wybrać prawdziwą miłość i zrezygnować z całego, wygodnego modelu jaki do tej pory się stworzyło.

  Niestety, myślę, że wielu z nas wybrałoby właśnie małżeństwo. Może to jest tchórzostwo?

  (0/5)0

 3. On Październik 17, 2010 Gabi says:

  Reżyserka – jak dla mnie – jednoznacznie ocenia postępowanie Pierre’a – wyszedł z niego tchórz, który wolał pozostać przy niekochanej żonie niż dać się ponieść prawdziwemu uczuciu. Czy jest to jednak tchórzostwo czy rozwaga? Pozostał przy żonie, ale również dzieciach. Jego syn postąpił inaczej i również nie była to prosta sytuacja.

  (0/5)0

 4. On Kwiecień 19, 2011 Robert says:

  Ciekawa rzecz. Super, że to znalazłem.

  (5/5)0

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>