Krudowie (animacja w 3D)

Krudowie (animacja w 3D)
5 (100%) 1 vote

 

Premiera: 5 kwiecień 2013

krudowie_zwiastun_animacja

Krudowie zwiastun i opis filmu:

Produkcja, Gatunek: USA, Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy
Czas Trwania: 1:38min
Dystrybucja: Imperial – Cinepix
Reżyseria: Chris Anders, Kirk De Micco
Obsada: Cloris Lachman, Clark Duke, Chris Anders, Nicolas Cage, Emma Stone

Ten film, to ponad godzinna dawka humoru, wzruszenia i wielu niesamowitych przeżyć, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Tytułowi Krudowie to pierwsza prehistoryczna rodzina na świecie. Jej losy opowiada nam w wersji animowanej znana wytwórnia Dream Works (twórca słynnego „Madagaskaru”). Głowa rodziny – gruboskórny i nieco tępawy (przez co bardzo uroczy) Grug, stara się zapewnić swojej rodzinie wszystko co najlepsze, chroniąc ją jednocześnie do tego co nieznane. Wszystko układa się po jego myśli, aż do momentu gdy ich bezpieczna jaskinia służąca za dom, ulega zniszczeniu. Wtedy główni bohaterowie zostają zmuszeni do wyruszenia w daleką podróż, w poszukiwaniu innego lokum. Dzielni podróżnicy, odwiedzają niesamowite krainy i odkrywają nowy, niesamowity

świat pełen fantastycznych stworów, z którymi starają się zaprzyjaźnić. Losy rodziny wydają się jednak być przesądzone: jaskiniowcy wierni tradycji i kierowani strachem przed nieznanym (a to co nieznane przeraża, bo nie chcemy tego poznać), nie dopuszczają do siebie myśli, że mogłoby być inaczej. Ich światopogląd zmienia się dopiero wtedy, gdy do rodziny dołącza osobliwa postać. Jest nią jaskiniowiec (Guy) o nowoczesnych poglądach. Ten „typ niepokorny”, zdaje się zupełnie „odstawać” od reszty członków rodziny, co wywołuje falę niespodziewanych wydarzeń i pociąga za sobą lawinę nieporozumień oraz problemów. Jego największym sprzymierzeńcem, staje się córka Gruga – Eep, która – w odróżnieniu od pozostałych członków jaskiniowej rodzinki – jest ciekawa świata, rezolutna i bardzo odważna.
Jak potoczą się losy sympatycznej rodzinki? Kto ocaleje, a kto będzie musiał się poddać? I czy Grug zmieni swoje nastawienie do nieuniknionej ewolucji? – tego wszystkiego dowiecie się już niedługo bo 5 kwietnia b.r. – wtedy bowiem film wkracza do polskich kin.

Ta animowana komedia familijna, nie tylko bawi, ale momentami wzrusza a także – co najważniejsze – pełna jest błyskotliwych dialogów oraz zapierających dech w piersi widoków. Trzeba przyznać, że jej twórcy puścili wodze fantazji i pokazali nam świat prehistoryczny w zupełnie innym wymiarze…

Film polecamy amatorom produkcji animowanych.

 

zobacz zwiastun Krudowie 2013:

(trailer oficjalny w polskiej wersji językwoej)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *