Heartbreaker Licencja na uwodzenie

Heartbreaker Licencja na uwodzenie 4.33/5 (86.67%) 3 votes

Premiera: 13 sierpnia 2010


Produkcja.Gatunek: Francja 2010 /komedia romantyczna, obyczajowy

Czas Trwania: 105 min

Dystrybucja: Monolith

Reżyseria: Pascal Chaumeil

Obsada: Romain Duris, Vanessa Paradis

Komedia nieco w stylu „jak stracić chłopaka w 10 dni”. Tytułowy bohater uwodzi, łamie serca i robi to zawodowo z pełną premedytacją i profesjonalizmem. Romain Duris w tej najbardziej przewrotnej komedii tegoż sezonu udowadnia, jak można zarobić i dobrze się bawić rozbijając związki. Działania Alexa (Romain Duris) nie mają jednak w sobie nic nieetycznego, tytułowy bohater wyświadcza przysługę klientom – rozbijając nieudane związki.

Jego targetem są kobiety: nieszczęśliwe matki, siostry, córki, przyjaciółki, koleżanki z pracy.  Pewnego dnia czarujący „heartbreaker” zostaje wynajęty przez bogatego mężczyznę, który nie chce dopuścić do ślubu córki (Vanessa Paradis). Problemem jednak staje się timing zlecenia – Alex ma na to tylko 7 dni i będzie musiał wspiąć się na szczyt swoich możliwości, żeby osiągnąć swój cel.

zwiastun Heartbreaker Licencja na uwodzenie

Heartbreaker. Licencja na uwodzenie – Vanessa Paradis i Romain Duris w komedii pożądanej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>