Kac Vegas 3

Kac Vegas 3
4.91 (98.18%) 66 votes

Premiera: 7 czerwiec 2013

kac vegas 3 zwiastun filmu

Kac Vegas 3 – zwiastun i opis filmu (oryg. the hangover)

Produkcja, Gatunek: USA, komedia
Czas Trwania: 1:45min
Dystrybucja: Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.
Reżyseria: Todd Phillips
Obsada: Bradley Cooper , Ed Helms , Zach Galifianakis , Ken Jeong

Jeśli chcecie spędzić ponad półtorej godziny w kinie, doskonale się bawiąc, to musicie zobaczyć Kac Vegas 3. Film obfituje w świetne dialogi, komiczne sytuacje a także momenty mrożące krew w żyłach (np.: wspinaczka po linie z prześcieradeł po pionowej ścianie bardzo wysokiego budynku hotelowego).

Tym razem wraz z sympatycznymi bohaterami, będziemy mieli okazję przenieść się do Meksyku – bo to właśnie tam rozgrywa się większość akcji filmu. Poza tym zagościmy też w Los Angeles i Las Vegas.
Film rozpoczyna się od sceny pogrzebu ojca Alana. To wydarzenie wpływa na zmianę jego samopoczucia. Jego przyjaciele postanawiają mu pomóc. Jednakże na ich drodze stają niebezpieczni gangsterzy. Okazuje się bowiem, że Chow jest winien im skradzioną sporą kwotę pieniędzy. Przyjaciele muszą więc odnaleźć zaginionego Chowa i odzyskać skradzione pieniądze. Czy dzielna „skacowana ekipa”, poradzi sobie z tak trudnym wyzwaniem? Jak potoczą się losy bohaterów? I co na planie robią … koguty? – tego wszystkiego dowiecie się już 7 czerwca, bo wtedy film pojawi się na polskich ekranach.
Zwiastuny filmu sprawiają, że wielu fanów „skacowanej ekipy” już czuje smak ich barwnych tarapatów. Mamy jednak i złą wiadomość… jest to ostatnia już część przygód sympatycznej trójki.

Film jest kontynuacją już legendarnej pierwszej części Kac Vegas, gdzie wszystko rozpoczęło się od niesamowitego wieczoru kawalerskiego jednego z bohaterów…

 

Obejrzyj Kac Vegas 3 trailer wersja pierwsza:

Obejrzyj Kac Vegas 3 trailer wersja druga:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Jedna myśl nt. „Kac Vegas 3”

  1. Dwojka byla juz duzo slabsza niz jedynka. Ciekawe co z kac vegas 3? Kurde mam mieszane uczucia, zeby to nie byl odgrzewany kotlet.

    (0/5)0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *