Przelotni Kochankowie

Przelotni Kochankowie
4.73 (94.67%) 15 votes

 Premiera: 10 maj 2013

 plakat nowego filmu przelotni kochankowie

 Przelotni kochankowie trailer i opis filmu

Produkcja, Gatunek: Hiszpania; Komedia
Czas Trwania:
Dystrybucja: Gutek Film
Reżyseria: Pedro Almodóvar
Obsada: Penélope Cruz; Antonio Banderas; Javier Cámara; José María Yazpik

Ta zabawna hiszpańska i dość dobrze przemyślana komedia sprawi, że z pewnością zapomnimy na chwilę o kłopotach i troskach dnia codziennego. Dodatkowo, nauczymy się też spojrzenia na erotykę z nieco „luźniejszej” perspektywy.

Tłem tej komedii, staje się … pokład samolotu, lecącego z Madrytu do Meksyku. W czasie trwającego rejsu okazuje się, że życie i bezpieczeństwo pasażerów, znajduje się w niebezpieczeństwie. Załoga stara się za wszelką cenę, znaleźć jak najbardziej bezpieczne wyjście z tej sytuacji. Wizja jawnej katastrofy, wywołuje zarówno wśród załogi samolotu, jak i samych podróżnych, szalenie ciekawe reakcje… Na pokładzie znajdują się: nowożeńcy, królowa plotkarskich magazynów, bezwzględny biznesmen oraz przystojny Don Juan. Każda z tych postaci, wyznacza sobie zupełnie inny cel swojej podróży. Postaciom tym, zostaje podany specjalny eliksir, który wywołuje bardzo ciekawe reakcje… W efekcie dochodzi do tego, że w obliczu katastrofy, okazuje się że ci – zupełnie obcy sobie ludzie – mają ze sobą wiele wspólnego…
Pikanterii tej historii dodaje fakt, że bohaterowie wyznają sobie swoje najgłębiej skrywane erotyczne fantazje. Dzielą się też między sobą, ukrywanymi przed innymi tajemnicami. Co z tego wyniknie? Tego przekonacie się już niebawem bo 10 maja b.r. kiedy film przelotni kochankowie wchodzi do kina.
Na uwagę zasługuje tu nie tylko niebanalna akcja, ale również ciekawa obsada. Wśród aktorów znajdują się bowiem między innymi Antonio Banderas czy Penelope Cruz oraz Blanca Suárez – znana z doskonałego obrazu „Skóra, w której żyję” – poprzedniego filmu, który nakręcił i wyprodukował Pedro Almodovar. Przelotni kochankowie zaskakuje z kolei faktem, iż reżyser sam dobrał do niego muzykę. Tło muzyczne stanowi tu między innymi utwór „Dla Elizy” zespołu Los Destellos oraz liczne psychodeliczne rytmy peruwiańskie, wzorowane na utworach z lat 60-tych, wykonywanych przy użyciu gitar elektrycznych.

 

Obejrzyj zwiastun Przelotni Kochankowie 2013:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

3 myśli nt. „Przelotni Kochankowie”

  1. kolejny film mojego mistrza. Hiszpański film to w chwili obecnej naprawdę ciekawe kino i chyba jedyne, które w pełni akceptuję. Abrazos rotos było słabsze, ciekawe jaka będzie ta historia.

    (0/5)0

  2. Wreszcie polski trailer Przelotni Kochankowie – bo jeszcze miesiąc temu były tylko w języku hiszpańskim. Penelope Cruz to mój ideał do naśladowania a tutaj wygląda zjawiskowo. Niestety słyszałam, że mimo roli nie ma jej wcale tak dużo w tym filmie 🙁

    (4/5)1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *