Scary Movie 5 (pol. Straszny Film 5)

Scary Movie 5 (pol. Straszny Film 5)
3.64 (72.73%) 11 votes

Premiera: 19 kwietnia 2013

Scary_Movie_5

 straszny film 5 – trailer i opis filmu:

Produkcja, Gatunek: USA, Komedia
Czas Trwania: 1:29 min
Dystrybucja: Forum Film Poland Sp. z o.o.
Reżyseria: Malcolm D. Lee
Obsada: Ashley Tisdale, Lindsay Lohan Charlie Sheen Erica Ash, Marisa Saks, Molly Shannon

To już piąta i ostatnia odsłona całej słynnej serii parodii hororów. Główni bohaterowie to młode małżeństwo, które decyduje się na adopcję trójki dzieci. Para zostanie zmuszona do „okiełznania” tej „niesfornej”, ale i nieco dziwnej grupki dzieciaków, a jej wytrzymałość psychiczna, wystawiona na prawdziwą próbę. Zaraz po przybyciu nowych członków rodziny, w domu małżeństwa, zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Bohaterowie muszą walczyć

z nieprzewidywalnymi kolejami losu. Aby ułatwić sobie zadanie, wynajmują sztab pomocników – certyfikowanych ekspertów. Ci za pomocą zainstalowanych kamer, odkrywają z przerażeniem, że … dom został opętany przez diabolicznego demona. Rozpoczyna się walka z nieczystymi siłami… Jak poradzą sobie z demonem nasi bohaterowie i czy zwycięstwo zmieni ich życie w sielankę rodzinną, przekonacie się już 19 kwietnia – wtedy „straszny film 5” wchodzi bowiem na polskie ekrany.
Jak na „rasową” komedię przystało, nie zabraknie w niej parodii, najsłynniejszych amerykańskich produkcji takich jak chociażby „Czarny Łabędź”, „Igrzyska śmierci”, „Oszukać przeznaczenie”. W filmie sięgnięto też po wątki z bestsellerowej powieści „50 twarzy Greya”. Wymienione filmy warto znać, żeby zrozumieć humor sytuacyjny opisywanej premiery.
Straszny Film 5 z pewnością przypadnie do gustu miłośnikowi tego gatunku, jak i wszystkim, którzy śledzili losy bohaterów z wcześniejszych części, ale czy naprawdę dobra komedia, oznacza parodię horroru?

 

zwiastun Scary Movie 5 (pol. Straszny Film 5):

(trailer oficjalny)

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *