Wielkie wesele

Wielkie wesele
3.33 (66.67%) 6 votes

Premiera: 12 lipiec 2013

plakat filmu wielkie wesele

Wielkie wesele – zwiastun i opis filmu

Produkcja, Gatunek: USA; Komedia
Czas Trwania: 1:30 min
Dystrybucja: Monolith Film
Reżyseria: Justin Zackham
Obsada: Robin Williams, Amanda Seyfried, Robert De Niro

Gdy na ekranie pojawiają się takie osobistości kina światowego jak: Robert de Niro i Robin Williams, to „wiedzcie, że musi się coś wydarzyć”. Jeśli chcecie wiedzieć co, to koniecznie idźcie do kina na tą fantastycznie zapowiadającą się komedię, jaką niewątpliwie jest Wielkie wesele.

W tej historii będziemy świadkami przygotowań, jakie czynią rodzice pana młodego do jego wesela. I nie było by to nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Don i Ellie to rozwiedziona para, która szczerze się nienawidzi. Niestety – jak to bywa w życiu – muszą oni robić „dobrą minę do złej gry”, gdyż w uroczystości będzie brała udział również głęboko wierząca, biologiczna matka pana młodego. Skłócona para musi więc mocno się postarać, aby ich „mroczny” sekret, nie ujrzał światła dziennego. Pozornie wydaje się to bardzo proste: wystarczy przestać być sobą, uśmiechać się do siebie (w miarę prawdziwie) oraz udawać, że nadal kocha się i szanuje drugą stronę… Jednakże, jak na dobrą komedię przystało – nic nie będzie takie proste i oczywiste, a widz stanie się świadkiem wzajemnych potyczek słownych i zabawnych gagów sytuacyjnych. Czy jednak całą misterną farsę uda się utrzymać w tajemnicy przez cały czas trwania uroczystości? Czy przyszli małżonkowie nie popsują szyków i czy wielkie wesele nie zamieni się w jedną wielką katastrofę? – tego dowiecie się odwiedzając kina 7 lipca bieżącego roku, bo wtedy Wielkie wesele zagości na ekranach.

Biorąc pod uwagę doskonałą obsadę tej komedii, można być pewnym jej pełnego sukcesu. Film obfituje bowiem w liczne błyskotliwe i zabawne dialogi oraz nieprzewidziane zwroty akcji. Doskonale dobrana ścieżka muzyczna, stanowi nie tylko tło dla dziejących się wydarzeń, ale odzwierciedla również charaktery poszczególnych bohaterów. Jednym słowem ta komedia to doskonała ilustracja modnego powiedzenia: z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu…

Zarówno De Niro, jak i Williams grali już nie raz w komediach, także nie będą dziwiły nas ich kreacje aktorskie. Możemy jedynie podziwiać ich naturalność i gratulować doskonałej kondycji aktorskiej.

 

Obejrzyj Wielkie wesele trailer:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *