Step Up 3-D

Step Up 3-D 4.50/5 (90.00%) 2 votes

Premiera: 6 sierpnia 2010


Produkcja.Gatunek: USA 2010 /melodramat, obyczajowy, muzyczny

Czas Trwania: 100 min

Dystrybucja: Monolith

Reżyseria: Jon M. Chu

Obsada: Adam Sevani, Alyson Stoner, Sharni Vinson, Rick Malambri

Luke (Rick Malambri) jest uliczny tancerz zamieszkuje stary magazyn w Nowym Jorku. Miejsce wyjątkowej mieszanki kultowej, staje się inspiracją dla tanecznych wyczynów bohatera. Jego przyjaciółmi są członkowie House of Pirates – ulicznej grupy tancerzy, którzy razem trenują i przygotowują układy do tanecznych sparingów z konkurencyjnym zespołem House of Samurai.  Nieubłaganie zbliża się wielki dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Chłopak poszukuje nowych członków do swojej grupy przed turniejem i wyrusza wgłąb Nowego Jorku w poszukiwaniu talentów. Poznaje Natalie (Sharni Vinson) i Moose’a (znany ze „Step Up 2” rewelacyjny Adam Sevani). Oczywiście miedzy chłopakiem, a Natalie zawiązuje się głębokie uczucie, ale czy nie przeszkodzi im to w sięgnięciu po trofeum na międzynarodowych mistrzostwach?

W ostatnim momencie z pomocą przychodzą sprowadzeni przez Moose’a starzy członkowie ekipy z Maryland School of Arts. Moose okazuje się równie rewelacyjny co w poprzedniej części tanecznego hitu.

zwiastun polski Step Up 3-D

Step Up 3D – oficjalny polski zwiastun

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.

Comments

  1. On Sierpień 03, 2010 madaa says:

    takie filmy mnie nakręcają na dobrą imprezkę:D

    (0/5)0

  2. On Sierpień 03, 2010 tavii says:

    Moose rulz – to są izolacje

    (0/5)0

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>