Jeździec znikąd

Jeździec znikąd
4.35 (86.96%) 23 votes

 Premiera: 19 lipiec 2013

plakat filmu jezdziec znikad

 Jeździec znikąd trailer i opis filmu

Produkcja, Gatunek: USA; Przygodowy
Czas Trwania: 2:32
Dystrybucja: Disney
Reżyseria: Gore Verbinski
Obsada: Johnny Depp, Timoty Huston, Armie Hammer

 

Filmy z Johnny’m Depp’em zawsze budzą ogromne zainteresowanie. Tym razem zobaczymy kinowego przystojniaka w roli … Indianina. Reżyser produkcji, zabiera nas na Dziki Zachód. Malownicze prerie, bohaterscy Indianie, piękne kobiety, barwne stroje oraz ciągłe poszukiwanie sprawiedliwości. Doskonała – oddająca nastrój kolejnych scen – ścieżka dźwiękowa – wszystkie te elementy sprawiają, że film nabiera „rumieńców” i zachęca do oglądania. Historia opowiada o losach Indianina Tonto, wywodzącego się z plemienia Apaczów. Pewnego dnia na jego drodze staje stróż prawa John Reid. Dzielny Apacz ratuje jego życie. Z jego opowieści wynika, że jego wierni towarzysze zostali zamordowani przez bandytów.

Reid postanawia pomścić ich śmierć. Kiedy wraca do zdrowia, wdziewa maskę mściciela i wyrusza w poszukiwaniu sprawiedliwości. Poszukuje morderców swoich przyjaciół. Towarzyszy mu tajemniczy Indianin, który wspiera go w jego walce o wymierzenie sprawiedliwości. Jak zakończy się ta szaleńcza – w niektórych momentach bardzo niebezpieczna – podróż? Czy sprawiedliwość dosięgnie bandytów? Kim tak naprawdę okaże się tajemniczy Indian Tonto? I jaki ma z tym wszystkim związek przyszłość kolei stanowej? Tego dowiecie się już niebawem bo 19 lipca bieżącego roku, tymczasem możecie zobaczyć jedynie trailer. Jeździec znikąd, jak na dobry film przygodowy przystało, przedstawia historię, w której nie zabraknie szalonych pościgów i doskonałych ujęć bohaterskich jak skoków z pociągów czy mostów.

Miłośnicy spektakularnych efektów specjalnych, też nie powinni poczuć się zawiedzeni. W produkcji znajdziemy też kilka scen, które nas rozbawią, a dzięki którym film nabiera wyjątkowego „smaczku”. Jeździec znikąd będzie również posiadał polski dubbing, choć w kinie możemy oczywiście wybrać oryginalną wersję z polskimi napisami.

Obejrzyj zwiastun Jeździec znikąd 2013:

httpvh://www.youtube.com/watch?v=DaqILDwyqy8

trailer w wersji drugiej:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Jedna myśl nt. „Jeździec znikąd”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *