Social Network

Social Network
4.5 (90%) 2 votes

Premiera: 15 października 2010Produkcja, Gatunek: USA, 2010 / komediodramat

Czas Trwania: 92 min

Dystrybucja: UIP

Reżyseria: David Fincher

Obsada: Jesse Eisenberg, Justin Timberlake, Andrew Garfield

Film opowiada historię młodego Marka Zuckerberga, który jeszcze podczas studiów na Harwardzie w 2004 roku stworzył portal społecznościowy, dziś znany milionom – jako facebook. Scenariusz obrazu skupi się na ewolucji Facebooka, który ku szczeremu zdziwieniu twórcy stawał się bardzo szybko popularny. Obraz pokazuje cenę jaką musiał zapłacić Zuckerberg oraz jak wielki sukces

facebooka zmienił życje jego samego oraz życie najbliższych mu osób. Social Network nie jest bynajmniej relacją z fragmentu życia twórcy Fecebooka. Porusza tematykę struktury oraz relacji jakie tworzą się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na pewno jest ciekawym i niejednostronnym spojrzeniem na społeczność facebooka. Całość okraszona jest błyskotliwymi dialogami, kultowymi cytatami – często w bardzo „fejsbukowym” stylu. Obowiązkowa premiera kinowa w tym roku.

zwiastun Social Network:

(trailer oficjalny)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

3 myśli nt. „Social Network”

  1. Ja jestem nieco zdziwiony po premierze Social. To nie jest do końca to czego oczekiwałem. Film jak dla nie za bardzo skupia się na biznesie zamiast społeczności. A wy jakie macie odczucia?

    (0/5)0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *