Szybcy i wściekli 6

Szybcy i wściekli 6
4.43 (88.57%) 7 votes

 Premiera: 24 maj 2013

plakat filmu szybcy i wsciekli 6

 

szybcy i wściekli 6 trailer i opis

Produkcja, Gatunek: USA; Akcja, Przygodowy, Kryminał
Czas Trwania: 1:40min
Dystrybucja: UIP – United International Pictures
Reżyseria: Justin Lin
Obsada: Vin Diesel, Jordana Brewster, Dwayne Johnson

 

Tą produkcją, powinni zainteresować się wszyscy wierni fani serii. Jest to bowiem kolejna – 6-ta już – odsłona zmagań gangów samochodowych oraz organów ścigania.

Tym razem jesteśmy świadkami, jak główni bohaterowie rozjechali się po świecie w poszukiwaniu własnego miejsca i szczęścia. Niestety żaden z nich, nie potrafi odnaleźć się w takiej, dość nowej dla niego rzeczywistości. Życie w luksusach – mimo, że jest „usłane różami” – ma też swoje ogromne minusy. Najbardziej dotkliwa, jest dla naszych bohaterów niemożność powrotu do domu, gdyż wciąż prześladowani są przez europejską policję. Tymczasem twardy i nieustępliwy Hobbs (agent federalny) wpada na trop kolejnej kryminalnej afery. Tym razem, jej bohaterami stają się członkowie międzynarodowej, przestępczej, doskonale wyszkolonej organizacji kierowców, której obszar działania obejmuje aż 12 różnych krajów. Gang napada na i przechwytuje konwój wojskowy. Co ciekawsze, przywódcy tego samochodowego gangu, pomaga nie kto inny, jak – uznana za zmarłą – była dziewczyna jednego z naszych bohaterów Dona – bezwzględna Letty. To właśnie dlatego sielanka Dona, zostanie brutalnie przerwana, przez przyjazd Hobbesa. Okazuje się bowiem, że Don i jego pomoc, będą niezbędne przy schwytaniu bandytów. Motywacją do działania ma być obietnica, wymazania z akt wszelkich „grzechów przeszłości” Dona i jego kompanów oraz możliwość bezpiecznego powrotu do domu. Stawka jest więc warta poświęcenia. Jak potoczą się losy bohaterów? Czy zwycięży lojalność wobec byłej (nieżyjącej) dziewczyny czy też chęć uwolnienia się do ciągłego uciekania przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości? I w końcu, jaki efekt przyniesie cała, rozgrywająca się akcja? Tego dowiecie się już za kilka dni bo 24 maja b.r. – wtedy film wkracza na polskie ekrany kin.

Film obfituje w liczne sceny, szalonych pościgów i kaskaderskich popisów. Akcja jest wartka i szybka a towarzysząca jej ścieżka dźwiękowa, doskonale oddaje klimat całej produkcji.

Obejrzyj zwiastun szybcy i wściekli 6:

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 myśli nt. „Szybcy i wściekli 6”

 1. Cieszę się, że powstałą kolejna cześć Szybcy i wściekli. Vin Diesel moja miłość. Niektórzy po prostu lubią wielkich łysych facetów.

  Najbardziej lipna była chyba trójka – tokyo drift. Zbyt plastikowa. Tutaj oglądając zwiastun jest spoko. Dla mnie Szybcy i wściekli to:
  – samochody
  – pościgi
  – laski

  … no i Vin 😉

  (4/5)1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *