Avatar 2 – zapowiedź

Avatar 2 – zapowiedź
4.85 (96.92%) 13 votes

Premiera: film został zapowiedziany przez producentów

według pogłosek mógłby ukazać się 19 grudnia 2014

tapeta avatar 2

Avatar 2 – trailer i opis

Produkcja.Gatunek: USA / science-fiction
Czas Trwania:
Dystrybucja: Imperial – Cinepix
ReżyseriaJames Cameron
Obsada: Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Sam Worthington

James Cameron właśnie ukończył zdjęcia do filmu siedem mil, ale producenci już zapowiedzieli. że rozpoczynają się pracę nad Avatar 2. Opinie w sieci i pogłoski donoszą, że główne role ma zagrać obsada z pierwszej części, zatem możemy spodziewać się zjawiskowej Zoe Saldana jako Neytiri. Podobno również Sigourney Weaver wystąpi w roli Grace Augustine – znana z innego doskonałego filmu science fiction, jakim był Obcy przebudzenie. Data premiery niestety nie jest dokładnie znana, aczkolwiek część dziennikarzy estymuje, że film mógłby pokazać się już w grudniu przyszłego roku. Jest to bardzo optymistyczne założenie, bo przecież zdjęcia do filmy jeszcze nie zostały przygotowane. Producenci zapowiedzieli jednak wykorzystanie najnowszej technologii, która mimo prac nad obrazem w technologii 3d, zdecydowanie skróci czas postprodukcji w stosunku do części pierwszej. Według plotek ludzie mają powrócić na Pandorę. Czy tym razem też tylko po to by realizować swe cele? Czy tym razem pogodzą się z rasą Na’vi? Jak w kolejnej części przygód potoczą się losy rodu „niebieskich” i ich wręcz dziewiczej i magicznej planety Pandora? Pytań jest bardzo wiele, a odpowiedzi mało – wciąż musimy cierpliwie czekać na newsy producentów. Publikacja będzie uaktualniane w miarę, gdy będą pojawiać się nowe informacje w temacie Avatara, zatem zachęcamy Was do obserwowania wątku.

Na chwilę obecną trailer Avatar 2 z oczywistych względów jeszcze nie powstał, aczkolwiek chcieliśmy zaprosić was do obejrzenia prześmiewczego zwiastunu przygotowanego przez fanów. Napiszcie w komentarzach jakie filmy posłużyły za inspirację do nakręcenia takiego miszmaszu. Oczywiście możecie przeczytać opis i zobaczyć trailer poprzedniej części Avatar – do czego serdecznie Was zapraszamy.

Obejrzyj Avatar 2 zwiastun w komicznej i prześmiewczej wersji, ciekawe co na to powiedziałby James Cameron:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 myśli nt. „Avatar 2 – zapowiedź”

  1. Będę pierwszy: Saga gwiezdne wojny, władca pierścieni. Wymiękłem jak Neytiri zaczęła mówić w quenya. A tak an poważnie to wątpię żeby premiera Avatar 2 była w przyszłym roku.

    (0/5)0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *