Iron Man 3

Most Rated
Iron Man 3 4.60/5 (92.00%) 5 votes

 

Premiera: 10 maj 2013

Iron_Man_3

 iron man 3 trailer i opis filmu

Produkcja, Gatunek: Chiny, USA, Akcja, Sci-Fi

Czas Trwania: 1:49 min

Dystrybucja: Disney

Reżyseria: Shane Black

Obsada: Robert Downey Jr., James Badge Dale, Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Ben Kingsley

 

To już 3-cia odsłona losów Tony’ego Starka. Tym razem ekscentryczny miliarder i genialny wynalazca, uda się w trudną podróż, która pozwoli znaleźć mu odpowiedź na trapiące go pytanie: czy to super zbroja czyni z niego super-bohatera, czy jednak swoją dobrą sławę zawdzięcza charakterowi i wrodzonej woli walki.

Nasz bohater – pokonany przez swojego najpotężniejszego wroga terrorystę zwanego Mandarin – wyrusza w drogę po zemstę. W trakcie podróży, zostanie

wystawiony na wiele ciężkich prób. Aby przetrwać, będzie musiał wykazać się nie tylko odwagą, ale przede wszystkim pomysłowością, inteligencją i sprytem. Jego jedynym sprzymierzeńcem będzie … jego własna intuicja. Celem podróży jest jednak nie tylko odpowiedź na to ważne dla Starka pytanie. Jego misja polega również na odbudowie zniszczonego doszczętnie przez wroga – świata. Czy Stark dotrze do prawdy? A jeśli tak, to czy odmieni ona jego życie? Czy uda mu się odbudować jego świat? – na te pytania, znajdziecie odpowiedź już niedługo bo 10 maja na ekranach kin pojawi się Iron Man 3. Trailer pozwoli zobaczyć wam przedsmak klimatu jaki serwuje film. A jest co oglądać, bo produkcja obfituje w spektakularne efekty specjalne, świetne ujęcia z lądu jak i w powietrzu oraz dynamiczne akcje.

Film polecany jest głównie dla miłośników bohaterskiego Starka, ale nie tylko. Na premierę, mogą udać się również wszyscy fani dobrego kina science fiction. Iron man 3 został nakręcony w technologii 3d i w takiej też rekomendujemy go oglądać w kinach czy na płytach blu ray.

 

zwiastun Iron Man 3 2013:

(trailer oficjalny)

Iron Man 3 Official Trailer 2 [PL]

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.

Comments

 1. On Marzec 29, 2013 Kniaz says:

  Będzie miazga! Jak dla mnie to najbardziej wyczekiwany film tego roku

  (4/5)1

 2. On Kwiecień 06, 2013 Kejt says:

  Ciekawa jestem czy film okaże się naprawdę dobry jak chociażby Volverine czy Hulk, czy będziemy mieć do czynienia z kolejnym przykładem sztuki dla sztuki przy wydawaniu kolejnego sequela.

  Już druga część nie była najlepsza – a szkoda, bo Iron Man to jeden z ciekawszych komiksów jakie miałam przyjemność czytać w swoim życiu.

  Miejmy nadzieję, że szybko film ukaże się na dvd – jeśli okaże się dobry, chętnie wzbogacę nim swoją domową kolekcję i komiksów i filmów

  (5/5)1

 3. On Kwiecień 06, 2013 Kejt says:

  miejmy nadzięję, że film będze grany również w wersji 2d. Ostatnio wybierając się kina, jeśli film jest w 3d, to mamy 10 seansów, a tylko jeden gdzie jest to wersja dwu wymiarowa. Szczerze, mnie się lepiej ogląda klasyczne filmy, 3d jest męczące.

  (5/5)1

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>