Iron Man 3

Iron Man 3
4.6 (92%) 5 votes

 

Premiera: 10 maj 2013

Iron_Man_3

 iron man 3 trailer i opis filmu

Produkcja, Gatunek: Chiny, USA, Akcja, Sci-Fi

Czas Trwania: 1:49 min

Dystrybucja: Disney

Reżyseria: Shane Black

Obsada: Robert Downey Jr., James Badge Dale, Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Ben Kingsley

 

To już 3-cia odsłona losów Tony’ego Starka. Tym razem ekscentryczny miliarder i genialny wynalazca, uda się w trudną podróż, która pozwoli znaleźć mu odpowiedź na trapiące go pytanie: czy to super zbroja czyni z niego super-bohatera, czy jednak swoją dobrą sławę zawdzięcza charakterowi i wrodzonej woli walki.

Nasz bohater – pokonany przez swojego najpotężniejszego wroga terrorystę zwanego Mandarin – wyrusza w drogę po zemstę. W trakcie podróży, zostanie

wystawiony na wiele ciężkich prób. Aby przetrwać, będzie musiał wykazać się nie tylko odwagą, ale przede wszystkim pomysłowością, inteligencją i sprytem. Jego jedynym sprzymierzeńcem będzie … jego własna intuicja. Celem podróży jest jednak nie tylko odpowiedź na to ważne dla Starka pytanie. Jego misja polega również na odbudowie zniszczonego doszczętnie przez wroga – świata. Czy Stark dotrze do prawdy? A jeśli tak, to czy odmieni ona jego życie? Czy uda mu się odbudować jego świat? – na te pytania, znajdziecie odpowiedź już niedługo bo 10 maja na ekranach kin pojawi się Iron Man 3. Trailer pozwoli zobaczyć wam przedsmak klimatu jaki serwuje film. A jest co oglądać, bo produkcja obfituje w spektakularne efekty specjalne, świetne ujęcia z lądu jak i w powietrzu oraz dynamiczne akcje.

Film polecany jest głównie dla miłośników bohaterskiego Starka, ale nie tylko. Na premierę, mogą udać się również wszyscy fani dobrego kina science fiction. Iron man 3 został nakręcony w technologii 3d i w takiej też rekomendujemy go oglądać w kinach czy na płytach blu ray.

 

zwiastun Iron Man 3 2013:

(trailer oficjalny)

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

3 myśli nt. „Iron Man 3”

  1. Ciekawa jestem czy film okaże się naprawdę dobry jak chociażby Volverine czy Hulk, czy będziemy mieć do czynienia z kolejnym przykładem sztuki dla sztuki przy wydawaniu kolejnego sequela.

    Już druga część nie była najlepsza – a szkoda, bo Iron Man to jeden z ciekawszych komiksów jakie miałam przyjemność czytać w swoim życiu.

    Miejmy nadzieję, że szybko film ukaże się na dvd – jeśli okaże się dobry, chętnie wzbogacę nim swoją domową kolekcję i komiksów i filmów

    (5/5)1

  2. miejmy nadzięję, że film będze grany również w wersji 2d. Ostatnio wybierając się kina, jeśli film jest w 3d, to mamy 10 seansów, a tylko jeden gdzie jest to wersja dwu wymiarowa. Szczerze, mnie się lepiej ogląda klasyczne filmy, 3d jest męczące.

    (5/5)1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *