Wolverine 3D

Wolverine 3D
4.7 (94%) 30 votes

Premiera: 23 lipiec 2013

wolverine 3d art trailer

Wolverine 3D – zwiastun i opis filmu

Produkcja, Gatunek: USA; Akcja, Sci-Fi
Czas Trwania:
Dystrybucja: Imperial – Cinepix
Reżyseria: James Mangold
Obsada: Hugh Jackman, Brian Tee, Luke Webb

Film Wolverine powinni obejrzeć przede wszystkim wszyscy fani legendarnego Wolverine’a, jak również fani komiksów Marvela. Obecna trzecia i druga już część opowieści o jego losach i przygodach, obfituje bowiem w liczne pojedynki na śmierć i życie, brawurowe pościgi oraz spektakularne efekty specjalne.

Wolverine (właściwie Logan) to superbohater człowiek – mutant. W tej odsłonie poznajemy go jako zdesperowanego i zrezygnowanego człowieka, który usiłuje poznać prawdę o swoim prawdziwym pochodzeniu. Na jego drodze staje tajemnicza Azjatka. Nasz bohater wyrusza wraz z nią do Japonii. Zgodnie z obietnicą daną przez tajemniczą nieznajomą, ma tam spotkać i poznać pewnego człowieka. Jak wynika z opowiadań dziewczyny, jest to były więzień, z którym nasz bohater dzielił niegdyś celę w Nagasaki w czasie II Wojny Światowej. Logan ocalił mu wówczas życie. Teraz mężczyzna jest już umierający. Prosi o spotkanie z Loganem, gdyż pragnie podarować naszemu bohaterowi pewien drogocenny przedmiot… Co to takiego i w jaki sposób wpłynie na losy naszego bohatera? Kim jest tajemnicza piękność i jak wiele prawdy o sobie, będzie mógł odkryć w czasie swojej podróży Logan? Z kim przyjdzie mu toczyć bój tym razem i w imię w jakich wartości? I czy obietnica daru nieśmiertelności uczyni naszego bohatera szczęśliwszym? – tego wszystkiego dowiecie się już 23 lipca z ekranów naszych polskich kin.

Film zapowiada się bardzo ciekawie. Jest bowiem bardzo osobistą, intymną i szalenie emocjonującą historią tego superbohatera. Film został nakręcony w technologii 3d, co z pewnością przypadnie do gustu fanom wielkiego trójwymiarowego obrazu. Na uwagę zasługuje gra aktorska Hugh Jackman’a, znanego z serii również „komiksowych” filmów X-Men. Ostatnim osiągnięciem Hugh był złoty glob za rolę w Nędznikach.

 

Obejrzyj Wolverine 3D  trailer wersja pierwsza:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Jedna myśl nt. „Wolverine 3D”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *