Wolverine 3D

Wolverine 3D 4.70/5 (94.00%) 30 votes

Premiera: 23 lipiec 2013

wolverine 3d art trailer

Wolverine 3D – zwiastun i opis filmu

Produkcja, Gatunek: USA; Akcja, Sci-Fi
Czas Trwania:
Dystrybucja: Imperial – Cinepix
Reżyseria: James Mangold
Obsada: Hugh Jackman, Brian Tee, Luke Webb

Film Wolverine powinni obejrzeć przede wszystkim wszyscy fani legendarnego Wolverine’a, jak również fani komiksów Marvela. Obecna trzecia i druga już część opowieści o jego losach i przygodach, obfituje bowiem w liczne pojedynki na śmierć i życie, brawurowe pościgi oraz spektakularne efekty specjalne.

Wolverine (właściwie Logan) to superbohater człowiek – mutant. W tej odsłonie poznajemy go jako zdesperowanego i zrezygnowanego człowieka, który usiłuje poznać prawdę o swoim prawdziwym pochodzeniu. Na jego drodze staje tajemnicza Azjatka. Nasz bohater wyrusza wraz z nią do Japonii. Zgodnie z obietnicą daną przez tajemniczą nieznajomą, ma tam spotkać i poznać pewnego człowieka. Jak wynika z opowiadań dziewczyny, jest to były więzień, z którym nasz bohater dzielił niegdyś celę w Nagasaki w czasie II Wojny Światowej. Logan ocalił mu wówczas życie. Teraz mężczyzna jest już umierający. Prosi o spotkanie z Loganem, gdyż pragnie podarować naszemu bohaterowi pewien drogocenny przedmiot… Co to takiego i w jaki sposób wpłynie na losy naszego bohatera? Kim jest tajemnicza piękność i jak wiele prawdy o sobie, będzie mógł odkryć w czasie swojej podróży Logan? Z kim przyjdzie mu toczyć bój tym razem i w imię w jakich wartości? I czy obietnica daru nieśmiertelności uczyni naszego bohatera szczęśliwszym? – tego wszystkiego dowiecie się już 23 lipca z ekranów naszych polskich kin.

Film zapowiada się bardzo ciekawie. Jest bowiem bardzo osobistą, intymną i szalenie emocjonującą historią tego superbohatera. Film został nakręcony w technologii 3d, co z pewnością przypadnie do gustu fanom wielkiego trójwymiarowego obrazu. Na uwagę zasługuje gra aktorska Hugh Jackman’a, znanego z serii również „komiksowych” filmów X-Men. Ostatnim osiągnięciem Hugh był złoty glob za rolę w Nędznikach.

 

Obejrzyj Wolverine 3D  trailer wersja pierwsza:

The Wolverine Official Trailer 2013

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.

Comments

  1. On Kwiecień 29, 2013 kejt says:

    Wyczekiwany film. Chyba lepszy od x-mena bedzie

    (5/5)1

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>