RED

RED 4.00/5 (80.00%) 5 votes

Premiera: 15 października 2010


Produkcja, Gatunek: USA, 2010  / sensacyjny, akcja

Czas Trwania: 111 min

Dystrybucja: Monolith

Reżyseria: Robert Schwentke

Obsada: Bruce Willis, Morgan Freeman, Mary-Louise Parker, John Malkovich, Helen Mirren, Karl Urban

Opis:

Historia byłych agentów CIA, kiedyś specjaliści od „mission impossible”, teraz stają się celem numer jeden.  Frank Moses od czasu zakończenia czynnej służby wraz z młodziutką Sarą wiedzie spokojne życie na przedmieściach. Niespodziewania do domu wpada mu grupa dobrze uzbrojonych, zamaskowanych zabójców. Frank  nie zapomniał jednak, jak się zabija – rozprawienie się z intruzami to dla niego drobnostka. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że to dopiero początek.

Wie, że jedyną obroną w tym wypadku jest atak. Moses postanawia zebrać starą, nieco zwariowaną już z upływem czasu, ekipę. Chcą włamać się do siedziby głównej CIA i dowiedzieć się kto jest odpowiedzialny za obławę na nich samych.  Mówią o nich RED – Radykalni Emerytowani Degeneraci. Z tymi agentami się nie zadziera. Film w doborowej obsadzie, pełen zapierających dech w piersiach scen akcji. Ciekawostką jest, że producenci już zapowiedzieli przygotowanie kolejnej części filmu, zatem możemy liczyć na sequel Red 2.

 

obejrzyj zwiastun Red:

(trailer oficjalny)

Red trailer HD – starring Bruce Willis 2010

(trailer polski)

RED – oficjalny polski zwiastun – Bruce Willis, Morgan Freeman, John Malkovich, Hellen Mirren

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>