Koszmar z Ulicy Wiązów 2010

Koszmar z Ulicy Wiązów 2010
3 (60%) 4 votes

Premiera: 16 lipca 2010


Produkcja.Gatunek: USA /horror

Czas Trwania: 95 min.

Dystrybucja: Warner

Reżyseria: Samuel Bayer

Obsada: Jackie Earle Haley, Rooney Mara, Kyle Gallner

Mężczyzna w poszarpanym czerwonym, swetrze – ten z koszmarów grupki przyjaciół znów powraca. Freddy Kruger to oszpecony morderca, z opaloną, pokrytą bliznami twarzą – znany dobrze z poprzednich części filmu. Nosi Kapelusz i rękawicę z ostrzami przymocowanymi do palców. Film jest remake’iem filmu właśnie z 84 roku. Freddy prześladuje swoje ofiary pojawiając się w ich snach.Pośród grupy przyjaciół umiera jedno z nich w dziwnych i niewyjaśnionych okolicznościach. Pozostali jeszcze nie są świadomi, że każdemu z nich grozi to samo niebezpieczeństwo. Ten sam koszmar z tym samym szpetnym, psychopatycznym mordercą. Jedyną szansą ratunku dla nich jest po prostu… nie dać sobie zasnąć. Niestety koszmar staje się rzeczywistością.

Film zdaje się być bardziej brutalny i krwawy – co niestety jest dla amerykanów tendencją w produkcji remake’ów. Mimo wszystko warto wybrać się do kina i porównać czy oryginalna produkcja, mimo słabszych efektów specjalnych i braku hektolitrów krwi nie wzbudzała w nas większego strachu, zbudowanego na klimacie.

polski trailer

anglojęzyczny trailer

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Jedna myśl nt. „Koszmar z Ulicy Wiązów 2010”

  1. syf jakich mało. Nie warto – szkoda czasu i pieniędzy. Produkcja z lat osiemdziesiątych bije to łeb. Tam przynajmniej był klimat…

    (0/5)0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *