Stoker

Stoker
4.38 (87.69%) 13 votes

Premiera: 10 maj 2013

plakat stoker do opis i zwiastun filmu

Stoker – zwiastun i opis

Produkcja, Gatunek: USA; dramat, thriller, horror
Czas Trwania: 2:21min
Dystrybucja: Imperial CinePix
Reżyseria: Chan-wook Park
Obsada: Mia Wasikowska (”Alicja w krainie czarów”), Matthew Goode (”Wszystko gra”), Nicole Kidman (”Godziny”) Jackie Weaver (”Królestwo zwierząt”).

Stoker to propozycja dla wszystkich, którzy lubią kiedy film, trzyma w napięciu od pierwszej do niemal ostatniej sceny.

Jest to historia, która mogłaby wydarzyć się naprawdę… Ojciec nastoletniej Indii Stoker, ginie w wypadku samochodowym w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziewczyna wpada w depresję. Wkrótce po tym wydarzeniu, do zamieszkiwanego przez dziewczynkę i jej niezrównoważoną psychicznie matkę, brat zmarłego ojca – wujek Charlie. Nastolatka nie słyszała nigdy wcześniej o jego istnieniu. Jest więc zaciekawiona przybyszem. Bardzo szybko zaczyna fascynować się nowym „członkiem” rodziny i z równą szybkością, zaczyna podejrzewać, że jego zamiary nie są do końca takie oczywiste, jak je przedstawia – pomoc zrozpaczonej rodzinie, która na dodatek zamieszkuje w najbardziej odludnym miejscu. India widzi w Charlie’m bardzo szarmanckiego, czarującego ale i niebezpiecznego mężczyznę. Mimo to, stara się być blisko niego. Jest w nim bowiem to „coś”, co przyciąga nastolatkę jak magnes… Na dodatek wraz z przybyciem tajemniczego wuja Charciego, w okolicy zaczynają ginąć w nieznanych okolicznościach ludzie. India podejrzewa, że ma to związek z jego pojawieniem się… Czy rzeczywiście podejrzenia dziewczynki się sprawdzą? Jak potoczą się losy tej trójki? Czy nagłe pojawienie się brata zmarłego tragicznie ojca, ma związek z jego śmiercią? I jaki wpływ na przemianę Indii będzie miał uroczy wuj? – na te pytania znajdziecie odpowiedź już niedługo bo 10 maja b.r. – wtedy bowiem film (który miał już swoją światową premierę), trafi na polskie ekrany.

Na uwagę zasługuje, bardzo dobrze wkomponowana muzyka, która odzwierciedla mroczny charakter scen. Film obfituje też w liczne erotyczne momenty. Film zdecydowanie posiada świetną obsadę, a w szczególności na uwagę zasługuje gra Nicole Kidman.

 

Obejrzyj Stoker trailer 1:

Obejrzyj Stoker trailer 2:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Jedna myśl nt. „Stoker”

  1. Nicole Kidman chyba zaczynala grac w thrillerach. Bylo cos takiego, miala wtedy rude wlosy. Zapomnialam jak ten film sie nazywal.

    (4/5)1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *